Біздің Telegram-дағы каналға жазылыңыздар - жазылу («Канал о безопасности»; @komitet_po_chs)

19.07.2016

Тестілеудің орны, күні, уақыты: БҚО ТЖД «ӨС және АҚЖҚ» ММ бас ғимараты 314 кабинеті

 

2016 жылғы 21 шілде

 

 

2016 жылғы 22 шілде

 

9.00

 

9.00

Абдушкалиев Ринат Сагидуллиевич

 

Борисов Алтынбек Мұратұлы

Адилов Алишер Таупикович

 

Букенбаев Данияр Сабиргалиевич

Аманов Серікболсын Шаймарданұлы

 

Гатауов Дамир Кайратович

Айтжанов Дархан Муратович

 

Давлетьяров Ахмет Максутович

10.30

 

10.30

Айтжанов Мейрамбек Жасуланович

 

Джубандыков Гамзат Талгатович

Айтқалиев Нұршат Берікқалиұлы

 

Джумагалиев Мурадым Тюлегенович

Аккереев Багдат Муратович

 

Ердосбай Нұрлыбай Наурызбайұлы

Ақкереев Тұрарбек Мирасұлы

 

Еркашев Нуржан Биржанович

14.00

 

14.00

Амангелдин Адилет Бауыржанович

 

Еркинов Мереке Мирамович

Амангожиев Асет Ерболатович

 

Әділбеков Тілекқабыл Әділбекұлы

Апиетов Асыланбек Қайырбекұлы

 

Әскеров Нұрлыбек Нұрланұлы

Ахметалиев Данат Кажымуратович

 

Жалиев Нургали Есенович

16.00

 

16.00

Ахметкалиев Турсын Бибулатович

 

Жансеитов Аскар Ертаевич

Байбатыров Нуржан Жумажанович

 

Жубандыков Елдос Мухамбетулы

Базаров Еламан Төлеуұлы

 

Жумагазин Акылбек Жанибекович

Бақтыгереев Ерніс Марсұлы

 

Зайнеденов Айбек Маратбекович

 

 

2016 жылғы 25 шілде

 

 

2016 жылғы 26 шілде

 

9.00

 

9.00

Зинеш Ерболат Болатұлы

 

Қабатаев Нұрфат Талғатұлы

Имангалиев Касиет Маратович

 

Құспанов Алпамыс Оразайұлы

Искаков Максат Акбулатович

 

Мақсотов Қобылан Бекежанұлы

Кадиров Нуржан Абенович

 

Маликов Рамиль Максутович

10.30

 

10.30

Кадырболатов Байболат Менболатұлы

 

Маханова Эльмира Ерлановна

Кадыров Абат Маратович

 

Мергалиев Алтынбек Сержанович

Қадим Әділбек Қадимұлы

 

Муташов Рауан Рамазанович

Калиев Нурбол Маратулы

 

Мухамбетов Манарбек Мырзакелдиевич

14.00

 

14.00

Камзагалиев Насихат Конысович

 

Мұқашев Темірболат Рапикұлы

Каримов Манарбек Шайкислямович

 

Наурзов  Аскар Кожасович

Кенесов Дастан Серикович

 

Нигметов Алмас Закариевич

Кеңес Құрманғазы Серікұлы

 

Нурбергенов Нурболат Кайрбаевич

16.00

 

16.00

Кисметов Аслан Русланович

 

Нургалиев Азамат Наурызбаевич

Клишев Асыланбек Ауелбекович

 

Опиев Елдар Русланович

Кусаинов Алтынбек Каныбекович

 

Өтепбергенов Әскербек Маратұлы

Кушваев Замир Иванович

 

Рахматалиев Данияр Тлекбаевич

 

 

2016 жылғы 27 шілде

 

 

2016 жылғы 28 шілде

 

9.00

 

9.00

Сакенов Абылай Абаевич

 

Уразгалиев Рустам Ерниязұлы

Сатуов Куанышбек Турарбекович

 

Успанов Бериккалий Бигалиевич

Сенбаев Сенжан Капашевич

 

Халиуллин Миршат Марсович

Серғалиев Мұрагер

 

Хасенов Сагынбек Сембайулы

10.30

 

10.30

Сериккалиев Асхат Алданышович

 

Шулеуов Шынгыс Мухтарович

Сундеткалиев Нурхат Даниярович

 

Елеусізов Мұрагер Елеусізұлы

Тажок Нұрперзент Садырбайұлы

 

Болатжанова Гүлім Ғалымқызы

Талипов Мейрбек Манатович

 

Газизов Ерболат Ертаргинович

14.00

 

14.00

Таскалиев Турарбек Нурболатович

 

Бахтыгалиев Ерик Серикович

Телманов Дәулет Әлібекұлы

 

Бердашев Артур Жасталапович

Тәжібаев Қонысбай Нұрбергенұлы

 

Бердашева Салтанат Замировна

Төлеуғалиев Нұрислан Қобланұлы

 

Беркингалиев Руслан Болатович

16.00

 

 

Тулегенов Айбек Казиевич

 

 

Тниев Сәрсенбай Сердәліұлы

 

 

Уахитов Дастан Сырымбетұлы

 

 

Уразгалиев Дамир Хайруллаевич

 

 

 

Сыртқы келбеті: классикалық киім үлгісі

Қатысушы конкурстың кез келген кезеңіне өту кезінде оның жеке басын куәландыратын құжат ұсынылады