Біздің Telegram-дағы каналға жазылыңыздар - жазылу («Канал о безопасности»; @komitet_po_chs)

04.08.2016

Әңгімелесуге жіберілген конкурсқа қатысушылар

 ТІЗІМІ
Өтетін орны, күні, уақыты:

БҚО ТЖД «ӨС және АҚЖҚ» ММ ғимараты, мекенжайы: БҚО, Орал қаласы, Достық-Дружбы даңғылы, 215

 

2016 жылғы 8 тамыз сағ.10.00
1.       
Абдушкалиев Ринат Сагидуллиевич
2.       
Адилов Алишер Таупикович
3.       
Аманов Серікболсын Шаймарданұлы
4.       
Айтжанов Дархан Муратович
5.       
Амангелдин Адилет Бауыржанович
6.       
Амангожиев Асет Ерболатович
7.       
Апиетов Асыланбек Қайырбекұлы
8.       
Ахметалиев Данат Кажымуратович
9.       
Ахметкалиев Турсын Бибулатович
10.  
Байбатыров Нуржан Жумажанович
11.  
Базаров Еламан Төлеуұлы
12.  
Бақтыгереев Ерніс Марсұлы
13.  
Бахтыгалиев Ерик Серикович
14.  
Бердашев Артур Жасталапович
15.  
Бердашева Салтанат Замировна
16.  
Беркингалиев Руслан Болатович
17.  
Болатжанова Гүлім Ғалымқызы
18.  
Борисов Алтынбек Мұратұлы
19.  
Букенбаев Данияр Сабиргалиевич
20.  
Газизов Ерболат Ертаргинович
 

2016 жылғы 8 тамыз сағ.15.00
1.       
Гатауов Дамир Кайратович
2.       
Давлетьяров Ахмет Максутович
3.       
Елеусізов Мұрагер Елеусізұлы
4.       
Еркашев Нуржан Биржанович
5.       
Еркинов Мереке Мирамович
6.       
Әділбеков Тілекқабыл Әділбекұлы
7.       
Әскеров Нұрлыбек Нұрланұлы
8.       
Жансеитов Аскар Ертаевич
9.       
Жубандыков Елдос Мухамбетулы
10.  
Жумагазин Акылбек Жанибекович
11.  
Зайнеденов Айбек Маратбекович
12.  
Зинеш Ерболат Болатұлы
13.  
Кадырболатов Байболат Менболатұлы
14.  
Кадыров Абат Маратович
15.  
Қадим Әділбек Қадимұлы
16.  
Калиев Нурбол Маратулы
17.  
Камзагалиев Насихат Конысович
18.  
Каримов Манарбек Шайкислямович
19.  
Кеңес Құрманғазы Серікұлы
20.  
Кисметов Аслан Русланович
 

2016 жылғы 9 тамыз сағ.10.00
1.       
Клишев Асыланбек Ауелбекович
2.       
Кусаинов Алтынбек Каныбекович
3.       
Кушваев Замир Иванович
4.       
Қабатаев Нұрфат Талғатұлы
5.       
Мақсотов Қобылан Бекежанұлы
6.       
Маликов Рамиль Максутович
7.       
Маханова Эльмира Ерлановна
8.       
Муташов Рауан Рамазанович
9.       
Мухамбетов Манарбек Мырзакелдиевич
10.  
Мұқашев Темірболат Рапикұлы
11.  
Нигметов Алмас Закариевич
12.  
Нурбергенов Нурболат Кайрбаевич
13.  
Нургалиев Азамат Наурызбаевич
14.  
Опиев Елдар Русланович
15.  
Өтепбергенов Әскербек Маратұлы
16.  
Рахматалиев Данияр Тлекбаевич
17.  
Сакенов Абылай Абаевич
18.  
Сенбаев Сенжан Капашевич
19.  
Сериккалиев Асхат Алданышович
20.  
Сундеткалиев Нурхат Даниярович
 

2016 жылғы 9 тамыз сағ.15.00
1.       
Тажок Нұрперзент Садырбайұлы
2.       
Талипов Мейрбек Манатович
3.       
Таскалиев Турарбек Нурболатович
4.       
Телманов Дәулет Әлібекұлы
5.       
Тәжібаев Қонысбай Нұрбергенұлы
6.       
Төлеуғалиев Нұрислан Қобланұлы
7.       
Тулегенов Айбек Казиевич
8.       
Тниев Сәрсенбай Сердәліұлы
9.       
Уразгалиев Дамир Хайруллаевич
10.  
Уразгалиев Рустам Ерниязұлы
11.  
Успанов Бериккалий Бигалиевич
12.  
Халиуллин Миршат Марсович
13.  
Хасенов Сагынбек Сембайулы
14.  
Шулеуов Шынгыс Мухтарович
 

Сыртқы келбеті: классикалық киім үлгісі

 

Қатысушы конкурстың кез келген кезеңіне өту кезінде оның жеке басын куәландыратын құжат ұсынылады